Spodní prádlo pánské

Pánové mají v této oblasti velmi veliký výběr. Nejde jen o boxerky, slipy, trenýrky či tanga, ale i o různá tílka a trička. Výběr z materiálů je sice omezen, ale mezi zajímavosti patří jistě boxerky z bambusu. Tyto produkty patří značce Pure, a patří turecké firmě LIN tekstil. Letošní kolekce je specializovaná na bílou a černou barvu. Produkty naleznete bez jakéhokoliv potisku, a protože firma velmi dbá na ekologii, také krabičky vyrábí z recyklovaného papíru. Zajímává Vás proč zrovna bambus? Právě proto, že je to ekologický materiál, vypěstovaný bez chemikálií. Dokonce působí anti-bakteriálně a je velmi příjemný a hebký.

Mezi mladou generací poslední dobou láme rekordy značka STYX. Zrodila se na vánoce v roce 1996 a velkým překvapením – STYX je českou značkou. Tento rok dokonce rozšířila své působení a nalezneme i trenýrky pro ženy. Své produkty neustále přizpůsobuje svým zákazníkům, a čím že si zapamatujeme tuto značku? Nejen kvalitou a velmi povedenými vzory, další specialitu STYX vytvořil v pánských trenýrkách, kde je zevnitř malá kapsička.

Pokud toužíte po luxusních značkách, hledejte například Playboy či Calvin Klein. Mezi skatové značky (tzn. Spíše volné trenýrky) patří již zmiňované STYX,Horsefeathers a Represent. Jako další značky doporučuji XTG, která je sice dražší, ovšem zaručí Vám jedinečnost díky barevným kombinacím. Dále pak DIK, Andrew Christian či Core-point.

E-shopy s pánským spodním prádlem:


Astratex.cz - Nabízí mnoho rozmanitých a úžasných modelů za úžasné ceny

Luxusnipradlo.cz - Velmi bohatý výběr spodního prádla, naleznete mnoho značek za příznivé ceny

eSatna.cz - Převážně značky Horsefeathers a STYX

Panske-spodni-pradlo.cz - Ryze pánský obchod se specializací na značky Olaf Benz, Man Store, Dolce & Gabana a Camel active.

Panskepradlo.cz - Další pánský obchod se značkami DIK, PURE, Andrew Christian a Core-point

Xtg-shop.cz - Pánská kolekce značky XTG Vás udělá vyjímečnýmspodní prádlo spodní prádloZajímavé informace