Spodní prádlo Gina

Firma Gina se zabývá výrobou bezešvého, klasického, funkčního spodního prádla ale i sportovním oblečením. Sloganem firmy Gino je text: „for everybody and everyday“ (překlad: pro každého a na každý den).

Jako jedna z mála, spojuje své produkty s výtažky Aloe Vera. Zdá se Vám to zvláštní? Naopak, toto prádlo a oblečení během nošení uvolňuje účinné látky této rostliny, a aniž byste museli cokoliv dělat, ošetřují vaši pokožku. Aloe Vera má zvlhčující účinky, které působí antibakteriálně a hojivě. Zajišťuje pocit hebkosti a svěžesti, což má za efekt velmi příjemný chladivý pocit a zároveň redukuje napětí suché pokožky. Autorem ovšem není Gina, ale mezinárodní společnost Dystar, která díky dlouhodobému vědeckému výzkumu dosáhla a stále dosahuje mnoha úspěchů.

V oblasti klasického dámského spodního prádla nabízí Gina veškeré moderní a příjemné střihy. Nalezneme dámské boxerky, bokové kalhotky, šortkové, tanga kalhotky, i tílka a podprsenkové topíky. V pánském oddělení pak trenky, slipy, boxerky a tanga.

Pokud hledáte spodní prádlo do terénu. Má pro Vás Gina funkční spodní prádlo jako například legíny, boxerky pánské i dámské, trička a tak dále. Řada těchto produktů se nazývá Dry Cool. Oblečení totiž obsahuje „Dry zóny“, které díky své větší pórovitosti rychleji odvádějí vlhkost od těla a podporují rychlé schnutí. Kvůli fyzickým odlišnostem je toto prádlo uváděno v dámských a pánských řadách.

Firma Gina má velmi široké pole působnosti a jejím hlavním cílem je vyrábět a navrhovat prádlo příjemné, kvalitní a pohodlné pro každý den nošení.

E-shopy se spodním prádlem Gina:


Gina.cz - Jediný autorizovaný internetový obchod, kde naleznete kompletní nabídku firmy Gina


spodní prádlo spodní prádlo spodní prádloZajímavé informace